درباره ما

about-us

شرکت مشاوران نیرو و انرژی اکسون

این شرکت فعالیت خود را در زمینه ی آموزش، پژوهش ، مشاوره وارایه راهکارهای مدیریت مصرف ،ذخیره، بهینه سازی انرژی و معرفی سیستم های نوین انرژی در کشور آغاز کرد .

عمده ی فعالیت های این شرکت در بخش های زیر خلاصه می شوند.

واحد علمی پژوهشی و آموزش:

شرکت مشاوران نیرو و انرژی اکسون با همکاری دانشگاه تربیت مدرس و وزارت علوم جهت ارتقا دانش مهندسی و بهینه سازی مصارف انرژی ،در قالب دوره ها و سمینارهای آموزشی علمی ،کاربردی اقدام به برگزاری دوره هایی بسیار متوع بر اساس سرفصل های روز انرژی در سراسر کشور نموده است.


واحد بازرگانی:

با توجه به محدود بودن منابع انرژی فسیلی و آلودگی های زیست محیطی ناششی از مصرف غیر هوشمندانه و بدون کنترل و همچنین استفاده از محصولات کم و بی کیفیت در صنایع و ساختمان ، شرکت اکسون علاوه بر مباحث آموزشی و پژوهشی در بخش بازرگانی نیز تمرکز خود را بر روی ارایه و معرفی محصولات با کیفیت و مطابق استانداردهای روز دنیا معطوف داشته است.


واحد خدمات:

اریه خدمات پس از فروش ،نصب و راه اندازی محصولات این شرکت و اطمینان از رضایت مشتریان و اجرای راهکارهای پیشنهادی در خصوص کاهش مصرف انرژی در پروژه ها ، بهینه سازی موتورخانه ها، ممیزی و اجرای سیستم های هوشمند و سیستم های خورشیدی بخشی فعالیت های واحد خدمات شرکت می باشد.